Punane tn. 18
Tallinn
Registratuur
E-R 8 - 19
L-P 10 - 16

KAEBUSTE LAHENDAMISE KORD

(TAGASISIDE)

Kaebuste lahendamise kord

Vastavalt Sotsiaalministri määrusele nr. 84 on reguleeritud patsientide poolt esitatud kaebuste lahendamise kord.

Kaebusi saab esitada ainult kirjalikult, digitaalselt allkirjastatud, kaebuses peab olema märgitud kaebaja nimi või esindaja nimi, kaebuse aluseks olevad asjaolud, nõue ning tagasiside saamise soov ja viis (posti teel või e-postiga) ning lisatud kontaktandmed.

Kaebuses võib probleemi kirjeldada vabas vormis.

Selle lehe kaudu saab saata kirjaliku kaebuse, ettepaneku või kiituse (vt. allpool) ning, kas e-postiga aadressil info@balneom.ee, postiga aadressil Punane 18, Tallinn 13619 või edastada registratuuri, asutuse juhatajale või arstile.

Suuliselt võib kaebuse esitada ainult vahetult spetsialistile ning eeldusel, et ei soovita kirjalikku vastust ning probleem saab kohese lahenduse ega vaja edasist käsitlemist.

Anonüümseid kaebusi ei menetleta. Kui kaebus on arusaadav ja põhjendatud, siis antakse see tutvumiseks ja arvestamiseks asjasse puutuvale spetsialistile.

Kõigile kirjalikele kaebustele vastatakse mõistliku aja jooksul, kuid mitte hiljem kui 30 päeva möödudes, avaldajale sobival viisil.

Kliinik jätab endale õiguse kutsuda patsient seoses kaebusega täiendavale vestlusele ja uuringule.Uuringust ja vestlusest keeldumist saame käsitleda kui patsiendi kartust, et kaebus pole põhjendatud.

Kirjalikke kaebusi menetleb asutuse juhataja või juhataja poolt määratud isik, kaasates asjasse puutuvaid isikuid.

Kaebused võetakse arvesse asutuse töö korraldamisel ning tegevusplaanide koostamisel.

Juhul, kui kaebuse esitaja pole lahendusega rahul, on tal võimaluspöörduda:

  • Eesti Tervisekassa Harju osakond, e-post: info@tervisekassa.ee, telefon: 16363, välisriigist helistades: (+372)66 96 630
  • Terviseamet, e-post: kesk.terviseamet.ee, telefon: (+372)69 43 500

Head patsiendid ja külastajad, teie tagasiside aitab meil muutuda paremaks. Küsimuste, ettepanekute, kaebuste või kiituste edastamiseks täitke palun allolevad väljad ning vajutage „Saada“.

  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • (kliinik, keskus, osakond, kabinet, arst, med. õde, registratuur)
  • (tänav, linn/asula, maakond, postiindeks)